Nem köhög, fejel a Bolha

Hajdan egy inkább dumában erős profi jégkorongozót faggattak jövőbeni terveiről, mire ő úgy felelt: szeretne az idén annyi gólt lőni, amennyit Wayne Gretzky fog a héten. A poén ült, de manapság legalább ennyire ülne a Barcelona argentin futballcsillaga, Lionel Messi esetében is, aki vasárnap éjjel mesterhármassal vette ki a részét a Zaragoza 4-2-es legyőzéséből. Az előző fordulóban a Valenciának vágott hármat, majd szerdán, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Stuttgartnak kettőt, ez nyolc napon belül nyolc. A Barca legutóbbi tizenegy Priméra Division-góljából pedig kilenc. Osztályzata ezek után csak mezszámával egyezhet meg: tíz.

Ballai Attila
2010. 04. 01. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.