A bankok profitját védi az IMF

A Magyar Nemzet információi szerint azért nem tudott megállapodni a kormány a Nemzetközi Valutaalappal (IMF), mert a küldöttek ragaszkodtak ahhoz, hogy a pénzügyi szektor jövőre kétszázmilliárd helyett csak százmilliárd forint különadót fizessen. Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter hangsúlyozta: az IMF és az unió küldöttségei szeptemberben térnek vissza Magyarországra, és a tárgyalások végül eredménnyel zárulnak majd. Irina Ivascsenko, a valutaalap budapesti állandó irodájának vezetője közölte, az IMF továbbra is nyitott a tárgyalások felújítására Magyarországgal.

Munkatársunktól
2010. 07. 29. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.