Nem meglepő, hogy néhány nagyobb durranás is maradt a hét végére a Sziget Fesztiválon, kezdve a Prodigy mai koncertjével, és végezve a vasárnapi zárónappal, amikor az indie két könynyen szerethető képviselője, a mélyen bánatos The National (képünkön) és a nem kevésbé melankolikus brit posztpunk csapat, a White Lies is énekel. A balkán fanatikusai a szombati Goran Bregovic-koncerten élhetik ki ezt a szenvedélyt, a magyar mezőnyből pedig többek között az újra öszszeállt Hiperkarma tarthat számot nagyobb érdeklődésre.
Mélabús Indie-nap a Szigeten
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!