A minőség nem veszhet el

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Kétévente rendezik meg Magyarországon a mára kétségtelenül világhírűvé vált operatőr-mesterkurzust, amelyen idén 42 diák vesz részt a világ minden tájáról. Lelkes fiatalok és zseniális mentorok dolgoznak együtt két hétig a Korda Filmstúdióban Zsigmond Vilmos és Ragályi Elemér vezetésével. Zsigmond Vilmos 81 évesen is hihetetlen lendülettel dolgozik, éles szemmel, kritikusan nézi a mozgóképek minőségét. A kurzus szünetében válaszolt lapunk kérdéseire.

Kárpáti György
2011. 09. 17. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.