Mexikói kaszinótámadás

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Legalább ötvenhárman meghaltak, tucatnyian pedig megsebesültek csütörtökön fényes nappal a Mexikó északi részén lévő Monterreyben, ahol álarcos fegyveresek rohantak meg egy kaszinót. A támadók előbb géppisztolyból lőni kezdték a tömeget, majd benzint locsoltak szét, és meggyújtották a folyadékot. A szórakozóhely tulajdonosa valószínűleg nem fizetett védelmi pénzt a helyi drogbandáknak.

Grimm Balázs
2011. 09. 05. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.