Őrizetbe vették Obama nagybátyját
Ittas vezetés és illegális bevándorlás miatt őrizetbe vették Onyango Obamát, az amerikai elnök eltűntnek hitt nagybátyját a massachusettsi Framinghamben – jelentette tegnap honlapján a Fox hírtelevízió.
A Washington Times hivatalos forrásokból származó értesülése szerint Onyango Obama a kérdésre, hogy kit szeretne felhívni az óvadék ügyében, így válaszolt: „Azt hiszem, a Fehér Házat fogom felhívni.” (MTI)
Kihallgatni viszik Ivo Sanadert
Ivo Sanader volt horvát miniszterelnököt ma várhatóan kihallgatják azokkal a gyanúsításokkal kapcsolatban, amelyek szerint tízmillió euró kenőpénzt kapott, hogy a Mol magyar olaj- és gázipari társaság megszerezhesse az INA horvát olajtársaság irányítási jogait – jelentették tegnap hírügynökségek a horvát fővárosból. Mind Sanader, mind a Mol tagadja a vádakat. (MTI)
A tűzzel játszik Németország?
Az európai elitnek, közte a németnek el kell döntenie, akarja-e, hogy az euró fennmaradjon, még ha ezért nagy árat is kell fizetni – jelentette ki a Gazeta Wyborcza című lapnak az EU soros elnökségét betöltő Lengyelország pénzügyminisztere. Jacek Rostowski szerint ellenkező esetben komolyan fel kell készülni az euróövezet felbontására. – Akik ezt nem értik meg, a tűzzel játszanak – figyelmeztetett Jacek Rostowski. (MTI)

Megrázó részletek derültek ki az M6-oson történt gázolásról