Szíven szúrt ország: elkészülhet a folytatás
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet2009. február 8-án brutális módon meggyilkolták a veszprémi kézilabdacsapat, az MKB Veszprém huszonhat éves romániai játékosát, Marian Cozmát. A tragédiáról Kálomista Gábor Szíven szúrt ország címmel forgatott dokumentumfilmet, amelyet most folytatni készül, bár a másodfokú ítéletre még várni kell. A második részt jövőre mutatnák be a hazai mozikban, és a társadalmi folyamatokra fókuszál majd.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!