Nyakó István az MSZP szóvivője a szocialista párt elnökségi ülése után elmondta, kedden tárgyalni fognak az SZDSZ-el. Arról, hogy az ülésen mi hangzott el, először a koalíciós partnerüket kívánják tájékoztatni. Azt azért leszögezte a pártszóvivő, hogy az MSZP továbbra is támogatja Gyurcsány Ferencet.
(hír TV, MTI, index.hu)

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!