Chertoff az utasnyilvántartást ismerteti
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA vízummentességről tárgyal ma Budapesten Michael Chertoff amerikai belbiztonsági miniszter. A magyar főváros a miniszter közép-kelet-európai útjának egyik állomása. Michael Chertoff azt követően tárgyal Budapesten, hogy hétfőn Prágában bejelentette: hét ország - köztük Magyarország - állampolgárai november 17-től vízummentesen utazhatnak az Egyesült Államokba.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!