Hibridautók 78 millióért a kormánynak

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium (KvVM) mintegy 78 millió forint értékben 12 alacsony szén-dioxid kibocsátású hibridautó megvásárlására kötött szerződést, melyek segítségével a minisztérium akár 40 százalékkal kevesebb szén-dioxidot bocsáthat ki a jövőben - közölte a zöldtárca.

MNO
2008. 10. 17. 19:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.