Tizenötmilliárd forint jut a rehabilitációs járadékra

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Az idén bevezetett új társadalombiztosítási forma, a rehabilitációs járadék igénybevételére országosan 15, ezen belül a közép-magyarországi régióban 3,5 milliárd forint áll rendelkezésre – közölte a Közép-magyarországi Regionális Munkaügyi Központ projektmenedzsere. Akinek egészségkárosodása eléri az 50-79 százalékos arányt, 3 éven át rehabilitációs járadékban részesülhet és munkát vállalhat. Ehhez a munkaadók is kedvezményt kapnak, a bér 60 százalékát központi forrásból biztosítja a rendszer.

MNO
2008. 10. 30. 12:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.