A Fidesz jelöltje nyerte az időközi voksolást Maglódon

Jutasi Miklós, a Fidesz-MPSZ jelöltje nyerte az időközi önkormányzati képviselő választást Maglódon.   • Maglódon és Várgesztesen időközi voksolást tartanak

MNO
2008. 11. 23. 19:11
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Pest megyei település 9-es választókerületében azért kellett választást kiírni, mert a 18 tagú képviselő testület egy tagja lemondott.

A település honlapján közzétett előzetes eredmény szerint a választásra jogosult 1049 polgár közül 129 adta le voksát, ez 12,3 százalékos részvételt jelent. A választást Jutasi Miklós nyerte 63 szavazattal (49,22 százalék), a a függetlenként induló Somogyváry Mihály (54 szavazat – 42,19 százalék), és az MSZP színeiben induló Fodor Tibor János (11 szavazat – 8,59 százalék) előtt. Egy voks érvénytelen volt.

(hirado.hu)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.