Gyurcsány megköszönte Szabó Pál munkáját

Szabó Pál közlekedési, hírközlési és energiaügyi miniszter szerdán utoljára vett részt a kormányülésen, hiszen december elsejével távozik posztjáról – közölte a kormányszóvivő a kabinet ülését követően. • Zöld utat kapott a bizottságtól Molnár

MNO
2008. 11. 26. 12:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Daróczi Dávid elmondta: Gyurcsány Ferenc miniszterelnök a kormányülésen megköszönte Szabó Pál miniszteri munkáját és külön megköszönte gesztusát, amellyel a monorierdői vonatbaleset után lemondott posztjáról. Szabó Pál közlekedési miniszter október 6-án, a Monorierdőnél bekövetkezett, négy halálos áldozatot követelő vonatbaleset miatt mondott le.

A miniszterelnök akkor ezt azzal fogadta el, hogy a tárca vezetője addig a helyén marad, amíg meg nem találják az utódját. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök november 19-én, szerdán kérte fel közlekedési miniszternek Molnár Csabát a gazdasági tárca államtitkárát.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.