Munkahelyek ezreinek megszűnésére számít Bajnai + Képek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetAz MSZP-frakció olyan módosító indítványokat fog támogatni a költségvetés és az adótörvények kapcsán, amelyek a terhek igazságosabb elosztását és a gazdaság további kifehérítését szolgálják – mondta Lendvai Ildikó frakcióvezető szombaton Budapesten az MSZP választmányának ülése után. Ezres nagyságrendű megszűnésekre számít Bajnai Gordon. • Simon: Nem lesz érdemi kihívója Gyurcsány Ferencnek + Képek
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!