Tíz éve robbantott fel egy sportkocsit

Őrizetbe vették azt a férfit, akit egy tíz évvel ezelőtti, halálos áldozattal járó autófelrobbantással gyanúsítanak – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

MNO
2008. 11. 20. 10:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Beluzsárné Belicza Andrea elmondta, hogy a most elfogott gárdonyi lakos azzal gyanúsítható, hogy 1998. augusztus 18-án a főváros XI. kerületében felrobbantott egy Porsche sportkocsit, amelynek vezetője utóbb belehalt sérüléseibe.

Az ügyben ez év áprilisában előzetes letartóztatásba helyeztek egy martonvásári lakost, akit a merénylet felbujtójának tartanak: a gyanú szerint ő adhatott megbízást a most őrizetbe vett férfinak, aki egyébként az egyik gyanúsítottja a 2005. április elsején elkövetett diósdi kettős gyilkosságnak is. Abban az ügyben már tart a bírósági tárgyalás. A rendőrség előterjesztést tett a férfi előzetes letartóztatásának elrendelésére – tette hozzá a sajtóreferens.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.