A vadász találta meg a hároméves kislányt

Csaknem százan indultak egy hároméves kislány keresésére vasárnap délután Rinyakovácsiban. A gyermeket egy vadász találta meg csaknem három kilométerre az eltűnés helyszínétől.

MNO
2008. 12. 14. 17:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Kaposvári Rendőrkapitányságra délután két óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Rinyakovácsiban valamivel dél után eltűnt egy három éves kislány. A szülők szerint feltehetőleg az erdőbe mehetett. Rövidesen huszonöt rendőr, húsz polgárőr, a Kötél speciális mentőszolgálat tagjai és a faluban lakó családok indultak a gyermek keresésére, csaknem százan. A kutatásba a Töki nevű szuperebet is bevetették, aki számos ügyben segítette már haszonnal a rendőrök munkáját.

(sonline.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.