Balesetben halt meg Kolompár Orbán rokona – kábítószert találtak

Kábítószert találtak a rendőrök egy Bács-Kiskun megyei halálos baleset sérültjénél. Sajtóértesülések szerint az áldozat Kolompár Orbán, az OCÖ elnökének unokatestvére.

MNO
2008. 12. 07. 9:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autóban 5-en utaztak Kiskunhalas irányából Kiskunmajsa felé szombaton délben, a sofőr feltehetően túl gyorsan hajtott, a kocsi egy kanyarban lesodródott az útról és fának csapódott. A sofőr meghalt, az egyik utas életveszélyes, ketten súlyos, egy 12 éves kisfiú pedig könnyebb sérüléseket szenvedett. Az egyik sérült kabátzsebében találták meg a drogot a rendőrök, a férfi azonban tagadta, hogy köze lenne a 32 tablettához.

A baon.hu hírportál információi szerint kiment a baleset helyszínére Kolompár Orbán, az Országos Cigány Önkormányzat elnöke is, aki az elhunyt sofőr unokatestvére. A portál azon értesülését, mely szerint az elhunyt férfi kábítószer-terjesztéssel foglalkozott, a rendőrség nem erősítette meg.

(hírTV)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.