Halálra gázoltak egy férfit Gyomaendrődnél

Halálra gázoltak egy gyalogost kedden kora este Gyomaendrőd határában, a Kondoros felé vezető úton – közölte a rendőrség.

MNO
2008. 12. 23. 17:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A férfi gyalog akart átkelni az úttesten, amikor egy személyautó elgázolta. A gyalogos a helyszínen életét vesztette. A baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják – tájékoztatott Pengő Erzsébet, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.