Másfél kilométeres kocsisor a záhonyi határátkelőnél

Másfél kilométeres kocsisor alakult ki a záhonyi határátkelőnél a kilépő oldalon a Nyugat-Európából hazautazó ukrán állampolgárok nagy száma miatt hétfőn; néhány órás várakozásra kell számítani – közölte a rendőrség.

MNO
2008. 12. 29. 10:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az átkelőnél minden sávot megnyitottak, és a hatóság a lehető leggyorsabban végzi az ellenőrzést. Ugyanakkor azt javasolják az autósoknak, hogy aki teheti, a beregsurányi, a tiszabecsi, a barabási, vagy a lónyai határátkelőt vegye igénybe.

(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.