Megtámadták a józsefvárosi piacon razziázó fináncokat

Megtámadták a józsefvárosi piacon razziázó pénzügyőröket kedd délelőtt; több mint 10 millió forint értékű hamis márkajelzésű ruhaneműt foglaltak le – közölte Sipos Jenő, a vám- és pénzügyőrség szóvivője.

MNO
2008. 12. 02. 12:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szóvivő elmondta, hogy a fináncok reggel kezdték a munkát a VIII. kerületi józsefvárosi piacon, és az ellenőrzöttek egy része ellenállt az eljárásnak, majd lökdösni kezdte a pénzügyőröket. A támadókat leszerelték – tette hozzá Sipos Jenő. A lefoglalt termékek leltározása folyamatban van.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.