Továbbra sem találják az eltűnt francia diáklányt
Nincs újabb fejlemény a Budapesten eltűnt 22 éves francia diáklány ügyében, akit családja és barátai internetes blogokon, közösségi fórumokon is keresnek. A rendőrség nagy erőkkel keresi Ophélie Bretnachert – közölte Kalyó László, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese csütörtökön az MTI-vel. Az ügyeletes a nyomozás érdekeire hivatkozva ennél többet nem kívánt mondani. • Eltűnt egy francia diáklány Budapesten
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!