Gyurcsány bejelentette az „ötödik napon képzés” programot

20 milliárd forintot különít el a kormány arra, hogy a négynapos munkahétre átállt cégek ötödik napi munkabérét átvállalják. A miniszterelnök terve szerint az ötödik napot képzéssel töltenék a vállalatoknál. A kormányfő kiemelte: a forint helyzetéről folyamatosan konzultálnak a jegybankelnökkel. • Megalakul a Kormányzati Válságmegelőző és Válságkezelő Központ

MNO
2009. 02. 03. 15:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.