Brutális: MP4-lejátszó miatt verték össze az osztálytársai

Súlyos sérüléseket szenvedett egy 14 éves fiú, akit tanulótársai egy bátonyterenyei iskolában vertek meg, mert a gyerek elpanaszolta az igazgatónőnek, hogy elvették tőle MP4-lejátszóját; három fiatalkorút őrizetbe vettek – az egy hete történt esetről szerdán adott tájékoztatást a rendőrség. • Korszellem: ütöttem-vágtam, b... meg, de jó volt! • Újabb felvétel: ezúttal az osztályteremben lép akcióba a két fiú

MNO
2009. 03. 18. 13:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Dankóné Nagy Éva, a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a 14 éves bátonyterenyei fiút egy tanteremben állták körül és fenyegették meg hárman. A gyerek odaadta a lejátszót, de ezután újra megfenyegették, hogy nagyon megverik, ha elmondja valakinek a történteket. A fiú azonban azonnal szólt az igazgatónőnek, aki elkérte a támadóktól a lejátszót és visszaadta azt a gyereknek.

A szóvivő közölte: a fiúra ezután az iskola folyosóján támadtak rá, ököllel ütötték és rugdosták. A három elkövetőt, két 15 és egy 14 éves fiút, őrizetbe vették, rablás és súlyos testi sértés elkövetése miatt indítottak ellenük eljárást, és előzetes letartóztatásukat indítványozták az ügyészségen. A szóvivő hozzátette: a gyanúsítottak részben elismerték a bűncselekmény elkövetését.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.