Fodor nem szeretne beszélni a nevekről

Semmi meglepőt nem lát Fodor Gábor abban, hogy kedd délelőtt Surányi Györggyel találkozott az SZDSZ székházában.

MNO
2009. 03. 24. 12:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A pártelnök a szabad demokraták ügyvivő testületének és frakciójának közös megbeszélését követően újságírói kérdésre azt mondta, hogy viszonylag rendszeresen találkoznak, mert a gazdasági kérdésekben mindig kikéri Surányi György véleményét. Hozzátette: most más témákban is kikérte a véleményét a kialakult helyzet miatt, de erről nem kívánt beszélni, mert mint mondta, nincs rá felhatalmazva.

Az SZDSZ ügyvivői testületének és frakciójának közös ülésén elhangzottakról a pártelnök annyit mondott, hogy megerősítették a párt tárgyalódelegációjának mandátumát. Hozzátette: készek megkeresni és megtalálni egy hiteles miniszterelnököt, aki képes kivezetni a társadalmat a nehéz helyzetből. Ehhez viszont véleményük szerint változásokra van szükség a kormányban, és megfelelő kormányprogram is kell.

Közölte: a hétfőn megkezdett tárgyalások folytatódni fognak, mert várható, hogy kedden vagy szerdán, amikor szükségét látják, a delegációk egyeztetnek egymással. Fodor Gábor hangsúlyozta: látnak olyan jelölteket, akiknek a személyében meg tudnak egyezni. Hozzátette, hogy nevekről nem szeretne beszélni mert ha valakinek a nevét megemlítik, abból biztosan nem lesz jelölt. Leszögezte, hogy jelölnie a szocialista pártnak kell. A pártelnök megjegyezte, hogy olyan válságkezelő kormányt tartana a legjobbnak, amely azonnal elkezdhetne dolgozni.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.