ÁSZ: súlyos következményei lehetnek az újabb megszorításoknak

Az Állami Számvevőszék elnöke szerint súlyos következményei lehetnek az újabb megszorításoknak, ha a kormány nem készíti fel a különböző társadalmi csoportokat az őket érintő változásokra.

MNO
2009. 04. 02. 8:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az adóhatóság is a fizetésképtelen ügyfelek számának emelkedésére készül. Kovács Árpád szerdán a pécsi pénzügyi konferencián beszélt arról is: a gazdasági növekedés visszaesése többszöröse lehet a kormány legutóbbi előrejelzésében szereplő 3-3,5 százaléknál.

(hírTV)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.