Parlagfű-mentesítési programok Debrecenben

Parlagfű-mentesítési programokkal várják a kertes házban élőket Debrecenben a józsai és a homokkerti közösségi házban – mondta el Dr. Benkéné Kiss Valéria egészségfejlesztő.

MNO
2009. 06. 22. 11:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Számítanak a gyerektáborok családjaira, hogy nem feltétlenül csak a saját kertjüket, hanem más területet is kitakarítanak. A parlagfű irtására a törvény minden év június végéig ad időt. Utána már büntetésre számíthatnak azok, akiknek kertjében, telkén parlagfüvet találnak.

(MR)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.