Visszahívnák a pécsi Gandhi Gimnázium kuratóriumát
A Gandhi Közalapítvány hét alapítójának kezdeményezésére közgyűlést tartottak a pécsi Gandhi Gimnáziumban az intézmény körül kialakult „válsághelyzet” miatt szombaton. Az alapítvány kezdeményezte az iskola kuratóriumának visszahívását. • Járóka: Olyan iskolák kellenek, mint a Gandhi Gimnázium• Gandhi Gimnázium: a szülők is kiálltak a jelenlegi vezetés mellett• Újabb megmozdulásra készülnek a Gandhi Gimnázium tanulói
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!