Nagyon sokan tudtak a botrányos ügyről, csak Szekeres Imre nem?

Az MSZP elnökhelyettese azt állítja: nem tudott róla, hogy az elmúlt években az In-kal Security Kft. emberei is közreműködtek az állami ünnepségek biztosításában.

MNO
2010. 10. 21. 15:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Szekeres Imre csütörtöki sajtótájékoztatóján azt mondta: arról sem értesült, hogy az új kormány már nem veszi igénybe a magán őrző-védő cég szolgálatait október 23-án.

A volt honvédelmi miniszter tájékozatlansága azért is meglepő, mert korábban a tárcájához tartozó több ingatlant és az MSZP székházát is évekig az In-kal védte.

(hírTV)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.