„Ilyet még nem b ott a jézuskrisztus” – Aczél Írországba küldené a romákat

Aczél Endre megengedhetetlen stílusban nyilvánult meg a közösségi portálon.

MNO
2011. 06. 02. 13:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Aczél Endre újságíró mindenki számára látható és hozzáférhető módon ezt írta Facebook-üzenőfalán: „Momentán Horváth Ádám. Délelőtt kinevezi az illetékes miniszter 5 évre az Operaház igazgatójának, délután a nem illetékes miniszter(elnök-helyettes) Orbán nevében a kinevezést visszavonja. Ilyet még nem b…ott a jézuskrisztus. Hogy'működik ez a kormány, az ég szerelmére?!!!”

Egyetlen kommentelő sem szólt rá a stílusa miatt, még a témához egyébként hozzászóló Burány Sándor és Szabó Zoltán MSZP-s politikusok sem.

Az újságíró Orbán Viktor írországi látogatására is „furcsa” bejegyzéssel reagált: „Még valami, Andrásnak. Az, akinek a dollárban számolt, vásárlóerő-paritáson mért egy főre jutó GDP-je még a felét se éri el az írnek (38 ezer – 19 ezer) az ne nagyon lapogassa a gazdag ember vállát. Mert ugyan Írország gondjai súlyosak és valósak (éppenséggel az üresen álló házaikat felajánlhatnák a magyar romáknak, dögivel van belőlük), de hogy »rendbe tételre« várnának. Na ne, mert röhögés nélkül nem úszom meg..”

(facebook.com)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.