Júliusban újra választ Tárkány

Feloszlatta magát a Komárom-Esztergom megyei Tárkány önkormányzata, az új választásokat július 24-re írta ki a helyi választási bizottság – tájékoztatta az eddigi polgármester csütörtökön az MTI-t.

MNO
2011. 06. 02. 16:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Földes Kálmán (független) elmondta, a héttagú testületben négy fő volt az ellenzék, és hét hónap alatt egyetlen jelöltjét sem választották meg alpolgármesternek, nem volt együttműködés a testületben. A képviselők a munkaterv szerint összehívott önkormányzati tanácskozáson kedd este kérdés és hozzászólás nélkül egyhangúlag megszavazták a feloszlatási indítványt.

Komárom-Esztergom megyében legutóbb Leányváron oszlatta fel magát a testület, a megye települései közül Esztergomban és Dömösön sincs együttműködés a polgármester és a képviselők között.

(MTI)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.