Új körforgalmat kap Budapest

Új körforgalmat épít ki a II. kerületi önkormányzat a Kapy utca–Törökvész út–Csatárka út találkozásánál található forgalmas csomópontban, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pedig felújítja a Kapy utca és a Csévi utca burkolatát.

NT
2012. 08. 30. 14:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tájékoztatás szerint a munkák augusztus 28-án kezdődtek, és várhatóan november végére fejeződnek be, a két beruházás egymáshoz igazítva valósul meg. Az első időszakban a közművek kiváltását és a járdaszegélyek átépítését végzik, ezért részleges sávlezárásokra kell számítani a helyszínen. Ezután az útburkolat cseréjére kerül sor. A szegélyépítés első ütemének végére – várhatóan szeptember közepére – a jelzőlámpát elbontják, a közúti forgalom ezután ideiglenes forgalmi rend szerint halad majd.

A körforgalmú csomópont építési munkáival egyidejűleg a Kapy utca és a Csévi utca új burkolatot kap. A szeptember 10-étől kezdődő szegélyépítési munkák a forgalomban fennakadást várhatóan nem okoznak, de a marás és az aszfaltozás alatt időszakosan jelentősebb forgalomkorlátozások várhatóak.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.