Ellenzéki össztűz a családtámogatásra

A kormány családvédelmi akcióterve helyett Gyurcsány Ferenc hétpontos javaslatát ajánlotta a DK hétfőn a parlamentben. A kormány szerint a szocialisták mindig csak elvettek a családoktól, Gyurcsány felesége pedig európai szintű családi pótlékot javasol, azaz Brüsszelre bízná a döntést.

2019. 03. 12. 12:27
Dömötör Csaba: Gyurcsányéknak nincs morális alapjuk a kritikára Fotó: Teknős Miklós
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Korózs Lajos egy másik felszólalásában azt kifogásolta, hogy többszöri érdeklődésre sem kapott választ az OECD által javasolt nyugdíjintézkedések bevezetésének lehetőségéről, majd Rétvári Bence válasza alatt elhagyta az üléstermet. Az államtitkár azonban egyértelművé tette, hogy a kormány az OECD javaslataihoz nem asszisztál majd, mert azok eltörölnék a nők negyven év munkaviszony utáni nyugdíjba vonulásának lehetőségét, leépítenék a közmunkát, illetve csökkentenék a gyes időszakát.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.