Több helyen kisüthet a nap, túl melegre azonban ne számítsunk

A legtöbb napsütés a délkeleti országrészben várható.

2025. 02. 06. 6:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elsősorban az ország nyugati, északnyugati felében több helyen számíthatunk erősebben felhős időre, de délutántól észak felől máshol is megnövekszik a (fátyol)felhőzet. A legtöbb napsütés a délkeleti országrészben várható. Számottevő csapadék nem lesz – írja előrejelzésében a HungaroMet

Mint részletezik, a Tiszántúlon, valamint a Nyugat-Dunántúlon egyre többfelé megélénkül az északi, északkeleti szél, amit néhol erős lökések is kísérhetnek, másutt gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 3 és 7 fok között alakul. Késő estére általában –3 és +2 fok közé hűl le a levegő.

Borítókép: Illusztráció (Fotó: Shutterstock.com)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.