HÍR TV - Címlap:Sivalkodik az ellenzék

Címke: birkózás

55 cikk 1/6 oldal

Edzőpartnereket keres a magányos óriás

Nincs könnyű helyzetben a 205 centiméter magasra nőtt, 140 kilós szumózó, Pap Arnold. A pécsi illetőségű, huszonhét éves sportoló ugyanis gyakorlatilag egyedül készül és ennek ellenére – komoly helyi edzőpartnerek hiányában – is versenyben van a nem olimpiai sportágak következő, 2021-ben, az Egyesült Államokban esedékes versenyeire történő kijutásra.

Ökölcsapás az öntöttvas radiátorra

Gáspár Tamás hazai közönség előtt, az akkori Budapest Sportcsarnokban telt ház előtt lett világbajnok, továbbá nyert Eb-t, és kapja az olimpiai bajnokokat megillető életjáradékot is.

Birkózó Eb – Kuramagomedov kikapott az elődöntőben, Nagy kiesett

A szabadfogásúak 74 kilogrammos kategóriájában szereplő Kuramagomedov Murad a szombat délutáni elődöntőben nem bírt a hazai közönség előtt szereplő Frank Chamizo Marquezzel a Rómában zajló birkózó Európa-bajnokságon, így vasárnap a bronzéremért küzdhet.

Megnyert ezüst és elveszített arany

Három érmes helyosztónkból csak egyet nyertünk meg tegnap a birkózó-Európa-bajnokságon, és bizony rossz üzletet csináltunk, mert Lőrincz Viktornak és Lévai Zoltánnak is be kellett érnie az ezüsttel.

Stresszoldásra török arany

A tavaly a magyar birkózás első női Eb-aranyát megszerző Barka Emese mindenesetre a múlt héten az isztambuli rangos Yasar Dogu-emlékverseny megnyerésével indította az évet.

Lőrincz Viktor győzött Rómában

A kötöttfogású Lőrincz Viktor négy ellenfelét legyőzve aranyérmet nyert szerdán Rómában a birkózók idei első nemzetközi rangsorversenyén.