HÍR TV – Sajtóklub:A magyar balodal egy Hungarikum.

Címke: Lőrincz Viktor

16 cikk 1/2 oldal

Megnyert ezüst és elveszített arany

Három érmes helyosztónkból csak egyet nyertünk meg tegnap a birkózó-Európa-bajnokságon, és bizony rossz üzletet csináltunk, mert Lőrincz Viktornak és Lévai Zoltánnak is be kellett érnie az ezüsttel.

Lőrincz Viktor győzött Rómában

A kötöttfogású Lőrincz Viktor négy ellenfelét legyőzve aranyérmet nyert szerdán Rómában a birkózók idei első nemzetközi rangsorversenyén.

Egymást támogatva erősek

Sportdiplomáciában egyenesen verhetetlenek vagyunk: eldőlt, hogy a tavalyi budapesti vb és a jövőre nálunk esedékes euró­pai olim­piai kvalifiká­ciós torna után 2022-ben Eb-t rendezünk.

Most végre az egész világ előtt!

Egy nappal azután, hogy a nurszultáni birkózó-világbajnokságon Lőrincz Viktor másodikként zárt a kötöttfogás 87 kg-os súlycsoportjában, kedden azért kellett szurkolnunk, hogy ne gyarapodjon a „családi ezüst”.

Tamás is megpróbálja

A még vasárnap döntőbe jutott Lőrincz Viktor a kötöttfogás 87 ­kg-os súlycsoportjában hétfőn ezüstérmes lett a nurszultáni birkózó-világbajnokságon, de a családnak még juthat arany a kazah fővárosban.

Lőrincz Viktor világbajnoki ezüstérmet szerzett

Lőrincz Viktor már az elődöntőbe kerüléssel olimpiai kvótát szerzett a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokságon, a döntőben pedig kikapott, így ezüstérmet nyert.

Lőrincz Viktor döntős a birkózó-világbajnokságon

Lőrincz Viktor olimpiai kvótát érő győzelmét követően az elődöntőben is nyerni tudott, így hétfőn aranyéremért léphet szőnyegre a kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.