HÍR TV - Keménymag:Jogállamiság vagy diktatúra?

36 cikk 1/4 oldal

Legalább megpróbálta

A férfiaknál érvényesült, a nőknél borult a papírforma az ausztrál nyílt teniszbajnokság elődöntőjében. Novak Đoković könnyedén lépett túl Roger Federeren.

Đoković–Federer ötvenedszer

A címvédő Novak Đoković magabiztos győzelemmel jutott be az elődöntőbe a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Egy nyert szett után Fucsovics összeomlott

Fucsovics harmadszor találkozott Federerrel, most először sikerült elvenni szettet tőle, de nagy kérdés, adódik-e még alkalma arra, hogy le is győzze.

Fucsovics szettelőnyről kikapott Federertől

Fucsovics Márton szettelőnyről kikapott a 20-szoros Grand Slam-győztes Roger Federertől a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság vasárnapi nyolcaddöntőjében.

Fucsovics visszavághat Federernek

Nagyon nehezen jött össze. Két éve az Australian Openen a negyedik körben Fucsovics Federerrel találkozott, a svájci akkor nyert, és most ugyanabban a szakaszban sor kerül a visszavágóra.

Federer lesz Fucsovics nyolcaddöntős ellenfele

A 20-szoros Grand Slam-győztes, harmadik helyen kiemelt svájci Roger Federer lesz Fucsovics Márton nyolcaddöntős ellenfele a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik fordulóban öt szettben legyőzte az ausztrál John Millmant.

Sokkoló Kipchoge-rekord Bécsben

Egy 45-50 évesnek tűnő, 167 centis, 52 kilós, jelentéktelen külsejű kenyai futó személyében Eliud Kipchoge sokunk számára tematizálta az esztendőt.