Kedvez a hó az őszi vetéseknek

A gabonának átlagosan 20-40 centiméteres vastagságú hótakaróra van szüksége, amely megóvja a fagytól.

TK
2014. 01. 30. 18:12
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az elnök hozzátette: az őszi vetések azokon a helyeken sem károsodtak, ahol nincs hó. Korábban a GOSZ elnöke az MTI-nek arról beszélt, hogy a termelőknek az a legfontosabb, hogy a téli időszakban kellő mennyiségű csapadék hulljon. A gabonanövényeknek ekkor átlagosan 20-40 centiméteres vastagságú hótakaróra van szükségük, amely megóvja őket a fagytól.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.