Pápai Hús: minden rendben van?

Perelni is kész a negatív híreket terjesztő orgánumokat a cég ügyvezetője.

Tóth László Levente
2015. 07. 28. 4:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az üzem kapcsán a HVG.hu internetes portál a könyvvizsgálóra hivatkozva azt írta, hogy a működéshez további pénzekre van szükség. A cikk szerint egy májusi képviselő-testületi határozatból kiderül, hogy egy offshore hátterű befektető az elmúlt hónapokban mindössze egyeurós ajánlatot adott az egész cégcsoport többségi tulajdonáért. Pápa az egyeurós vételárba nem ment bele.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.