A sajtóban korábban nyilatkozó társaságok szerint a kocsiknál az olcsó benzin a fő oka az áremeléseknek, mivel így többet tudunk autózni, és több kárt okozunk. Az Aegon megkeresésünkre közölte, az árakról a társaságok nem egyeztetnek egymással, ez versenytörvénybe ütköző, jogellenes magatartás lenne. Az Allianz azt javasolta, a Mabiszhoz forduljunk a témában, de szövetség sajtóosztálya nem reagált múlt heti megkeresésünkre.
Egyeztető biztosítók?
„Az, hogy mindenhol egységesen, szinte ugyanannyival nőttek díjak, több mint gyanús.”
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!