Távozik a Ferrari és a Lamborghini az ukrán piacról

A lépést azzal indokolták, hogy túl bizonytalan a helyi piac, és gyakorlatilag megszűnt a kereslet.

MTI
2016. 01. 17. 10:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ukrajnában az első és egyetlen autószalon, ahol a Ferrarit árulták, 2011 júniusában nyílt meg Kijevben. Itt a legolcsóbb típus a 252 370 euróért kínált California volt. A nyitás évében jól ment az üzlet, 2014-ben azonban már csak két autót sikerült eladni a szalonban. A tavalyi év még ennél is rosszabbul alakult, csupán egy Ferrari talált gazdára. Helyi sajtóértesülések szerint egy poltavai gazdálkodó volt a vevő.

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.