Így írnak ők – Április 27., délelőtt

0

Gulyás Virág, Facebook: „Azért mekkora arc kell ahhoz, hogy itt bárki azt írogassa: Orbán Viktor kibújik a felelősség alól azzal, hogy nem ül be a Parlamentbe. Bár tudom, Péter ezt mondta, így ti most ezt mantrázzátok. De azért elég képmutató pont Magyar Pétertől, aki a lexikonba illő példája a felelősség alól való kibújásnak. Na ezért van gondban a világ: mert a legalja morál próbálja minősíteni a másikat. Ja, és jelzem: attól, hogy valaki most eltűnt a nyilvánosság elől, az még nem azt jelenti, hogy épp Dubaiba menti a pénzét. De hát Márki-Zay is pont a morális etalon ékes példája, így persze „joggal” érzi, hogy bárkit a szájára vehet. Na kérem szépen, lassan tényleg a morális mocsárból próbáljuk majd kihúzni magunkat, ha így haladunk.”

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Összes idézet

Érdeklődve várjuk...

Mindenki magáért felel - mondja Horn, ezt jobb nem elfelejteni!

„Pont Magyar Pétertől, aki a lexikonba illő példája a felelősség alól való kibújásnak”

„Bulika indul….”

„Nagyon sokan nem szeretnék, hogy Orbán Viktor a politikában maradjon”

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.