Világsztárok pályáján

2001. 04. 10. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kellene rendezni egy maratont tavasszal is – mondták sokan tavaly ősszel a Kaiser’s-Plus Budapest maratoni futóverseny indulói közül. Most ennek a kérésnek szeretne megfelelni a Budapest Sportiroda azzal, hogy megrendezi április 22-én az 1. tavaszi maraton és félmaraton futógálát a Hungaroringen. Ezúttal nem versenyautók, hanem a futók köröznek majd a pályán és környékén, ahol a kijelölt 8,4 kilométeres körből a maratonistáknak ötöt, a félmaratonistáknak kettő és felet kell teljesíteniük. A szintidő a félmaratonon 2 óra 15 perc, a maratonon 5 óra. A 42 kilométeres távon csak 18 éven felüliek indulhatnak, a 21,1 kilométert csak 12 évesek vagy idősebbek teljesíthetik. Péntekig még kedvezményesen lehet nevezni 2000 (maraton), illetve 1500 (félmaraton) forintért. A szervezők korlátozott számban fogadnak el nevezéseket. A félmaratonon 1500-an, a maratonon 800-an indulhatnak.Bővebb információ a 273-0939-es telefonszámon kérhető vagy a www.bpsportiroda.hu internetes oldalon olvasható, ahol lehetőség van on-line nevezésre. Az internetes és a postai nevezés határideje a hét végén lejár!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.