Steve Nash lett a kanadai válogatott edzője

Az észak-amerikai profiligában (NBA) kétszer is az idény legjobbjává választott Steve Nash lett a londoni olimpiára igyekvő kanadai kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya.

WL
2012. 05. 09. 14:49
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Phoenix Sunst erősítő – ám nyáron szabadon igazolhatóvá váló –, 38 éves irányító a szeptemberben lemondott Leo Rautinst váltja a kispadon.

A kanadaiak júniusban a törökországi kvalifikációs tornán szerezhetnek részvételi jogot az ötkarikás játékokra.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.