A szakember a klub honlapjának elmondta: a KEK-siker, a címvédés után új kihívást kell keresni, ami nekik most a BL-t jelenti. „Ha nem tudnánk a BL főtáblájára kerülni, akkor nagyon csalódott és elkeseredett lennék” – fogalmazott, hozzátette: sok függ a selejtező sorsolásától is.
Elek kiemelte: idén nehezebb volt megnyerni a KEK-et, mint tavaly – három orosz és egy dán együttes is ellenfél volt a menetelés során –, és eleinte a négy közé jutásban bízott. Az NB I-ben a cél az ezüstérem volt, és ezt úgy sikerült teljesíteniük, hogy közben a BL-finalista Győr ellen egyre szorosabb és szorosabb meccseket vívtak. „Nem elhanyagolható szempont a két klub közötti költségvetési különbség. Amikor a Győrről beszélünk, akkor a nemzetközi szűk elithez tartozó csapatról van szó, ahova mi még csak szándékozunk kerülni” – mondta Elek Gábor.
Elek csalódott lenne a BL-főtábla nélkül
A Fradi női kézilabda-csapatának vezetőedzője a nyolc közé jutással rendkívül elégedett lenne a BL-ben.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!