Az európai szövetség honlapja szerint a pénteki sorsoláson a két magyar csapat mellé a német EWE Baskets és a román Timisoara együttese kapott besorolást az F csoportba. A csoportkör mérkőzései november 6-án kezdődnek, míg a négyes döntőt április 26–28-án játsszák majd. A legutóbbi szezonban a magyar bajnok Szolnok óriási meglepetésre bejutott a Final Fourba, majd a Debrecenben rendezett négyes döntőben a negyedik helyen végzett.
Egy csoportban a Szolnoki Olaj és a Körmend
A legutóbbi kiírásban negyedik Szolnoki Olaj, valamint a Fortress-Lami Véd Körmend egy csoportba került a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupában.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!