Az összecsapásokat a helyszínről Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor közvetíti, a finálé kommentátora Gundel Takács lesz. A kommentátorok a Magyar Rádióban is bejelentkeznek majd, és a Telesport.hura is készítenek riportokat, illetve fotókat, szelfiket. Riskó Géza, az MTVA sportfőszerkesztője közölte, a vb adásait a stúdióban Petrovics-Mérei Andrea és Mohai Bence vezeti, és állandó szakértőkkel elemzik majd a találkozókat. A legmodernebb elemzőrendszer is rendelkezésükre áll, amely a pályán történt eseményekről közöl részletes adatokat.
A sajtótájékoztatón elhangzott, hogy interneten, illetve mobilapplikáció segítségével telefonon is lehet majd követni a vb eseményeit. Az MTVA nem csupán a mostani világbajnokság közvetítései jogait szerezte meg korábban, hanem már biztos, hogy a 2018-as és a 2022-es tornát is közvetítheti, akárcsak a magyar vonatkozású vb- és Eb-selejtezőket.
Riskó Géza érdekességként elmondta, hogy a kommentátorok összesen 160 ezer kilométert utaznak majd, 91 repülőjegyet kellett foglalni a számukra, és összesen több mint száz éjszakát töltenek Brazíliában.















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!