Légi parádét tartottak a Duna felett

Az érdeklődők a Flying Bulls formáció és Besenyei Péter műrepülő világbajnok bemutatóját is láthatták.

MTI
2016. 05. 01. 15:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autós bemutató végén történt egy kisebb baleset a szervezők beszámolója szerint: az egyik Ferrari a hátsó szárnyával hozzáért egy kordonhoz, amitől a kerítés megütött öt nézőt.

Az autós bemutatót követte a repülős, helikopteres, ejtőernyős bemutató. Ennek keretében többek között Besenyei Péter műrepülő világbajnok és Veres Zoltán műrepülő Európa-bajnok is repült a Duna felett. A rendezvény központja a Várkert Bazárnál volt.

A bemutató miatt a BKK tájékoztatása szerint lezárták az Erzsébet hidat, a Lánchidat, Budán a Hegyalja út, a Krisztina körút és az Attila út egy részét, a Fő utcát, valamint a budai alsó rakpartot és a Szent Gellért rakpartot.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.