Kómában a fejbelőtt kisfiú

Mély kómában van az a fővárosban ápolt hatvani 9 éves kisfiú, akit két testvérével együtt az anya lőtt meg keddről szerdára virradó éjjel.

MTI
2002. 11. 06. 11:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A három testvér közül a 14 éves lány belehalt sérüléseibe, a 15 éves lányt három fejlövéssel, életveszélyes állapotban szállítottak a miskolci megyei kórházba, a kilenc éves kisfiút szintén fejlövés érte.

Az Országos Baleseti és Sürgősségi Intézetben az MTI érdeklődésére szerdán délben elmondták: a lövedék a kisfiú fején ment keresztül, a koponyacsontot mindkét oldalt áttörte és a kimeneti oldalon, a bőr alatt állt meg.

Közölték: a súlyos-életveszélyes állapotban lévő gyermeken ötórás műtétet hajtottak végre, belátható időn belül újabb műtéti beavatkozásra nem lesz szükség.

A kisfiút jelenleg mély kómás állapotban az intenzív osztályon ápolják, a kilátásokról a kórházban egyelőre nem kívántak nyilatkozni.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.