Reptéri szarkák Pozsonyban

Lebukott a pozsonyi repülőtér két alkalmazottja, akik évek óta dézsmálták az utasok poggyászát.

MNO
2004. 07. 09. 10:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A repülőtéri szarkák elsősorban a tengerhez utazó nyaralók csomagjaiból loptak ki értékesebb tárgyakat, amelyek hiányáról a meglopottak általában nem tettek bejelentést, mert nem voltak biztosak abban, hogy elcsomagolták-e azt, ami hiányzik.

Mivel a kassai repülőtér utasai esetében egyszer sem, a pozsonyi repülőtér utasai esetében viszont számtalanszor megismétlődött a tolvajlás, a rendőrség különleges ügyosztálya csapdát állított és egy Londonba induló gép csomagterében tetten érte a repülőtér személyzetének két tagját. Az sem kizárt, hogy szervezett bűnbanda tevékenykedett a pozsonyi légikikötőben.
(Gazdasági Rádió-Privátbankár.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.