Kerékpár: elvehetik az amerikai olimpiai bajnok érmét

MNO
2004. 11. 18. 9:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Nemzetközi Sportbírósághoz fordult az orosz és az ausztrál szövetség, azt követelve, hogy vegyék el az athéni olimpia aranyérmet az amerikai Tyler Hamiltontól, így ugyanis az orosz Jekimové lenne az első hely, az ausztrál Rogers pedig megkaphatná a bronzérmet.

Ismeretes, hogy Hamilton athéni doppingtesztje tiltott vértranszfúziót mutatott ki, ám a B-próbát a tesztanyag helytelen tárolása miatt nem tudták elvégezni. Az amerikai versenyző ugyancsak tiltott vértranszfúzióval megbukott a szeptemberi Vuelta a Espana során is.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.